TEK DERS SINAVI ÖĞRENCİ LİSTESİ


FAKÜLTEMİZ DE TEK DERS SINAVI 18 EYLÜL 2015 CUMA GÜNÜ SAAT 14:00 DE FAKÜLTE DERSLİKLERİNDE YAPILACAKTIR. TEK DERS SINAVINA GİRECEK ÖĞRENCİLER 07 EYLÜL - 17 EYLÜL 2015 TARİHLERİ ARASINDA ÖĞRENCİ İŞLERİ DAİRE BAŞKANLIĞINA DİLEKÇE İLE MÜRACAAT ETMELERİ GEREKMEKTEDİR İLGİLİLERE ÖNEMLE DUYURULUR.

 

2015-2016 Güz Dönemi-1 Tek Ders Sınavı İçin Başvuran Öğrenci Listesi
Sıra Öğrenci No Adı Soyadı Program Dersin Kodu Dersin Adı Dersin Sorumlusu  
1 101002089 Fatma KARAKAYA İktisat (İ.Ö.) 1002741 Türkiye Ekonomisi Yrd.Doç.Dr. Taner GÜNEY  
2 121002153 Osman IŞIK İktisat (İ.Ö.) 1002841 Kalkınma Ekonomisi Yrd.Doç.Dr. Taner GÜNEY  
3 111010018 Cesur FIRAT Siyaset Bilimi ve
Kamu Yönetimi (İ.Ö.)
1010776 Uluslararası İktisat Yrd.Doç.Dr. Taner GÜNEY  
4 111010058 İhsan KALAYCI Siyaset Bilimi ve
Kamu Yönetimi (İ.Ö.)
1010776 Uluslararası İktisat Yrd.Doç.Dr. Taner GÜNEY  
5   Tuğba KILIÇ Siyaset Bilimi ve
Kamu Yönetimi (İ.Ö.)
1010778 Ceza Hukuku Öğr.Gör. Ebru TÜZEMEN ATİK  
6 111010142 Kadir ÇALIŞKAN Siyaset Bilimi ve
Kamu Yönetimi (İ.Ö.)
1010778 Ceza Hukuku Öğr.Gör. Ebru TÜZEMEN ATİK  
7 111003075 Tuğba ÖZCAN İşletme (N.Ö.) 1003432 İş Hukuku Öğr.Gör. Ebru TÜZEMEN ATİK  
8 111004060 Side Dilara BİNİCİ İşletme (İ.Ö.) 1004432 İş Hukuku Öğr.Gör. Ebru TÜZEMEN ATİK  
9 101009118 Yüksel MARAZER Siyaset Bilimi ve
Kamu Yönetimi (N.Ö.)
1009316 Mikro İktisat Yrd.Doç.Dr. Bülent DARICI  
10 111002062 Gözde ERDEN İktisat (İ.Ö.) 1002747 Kamu Yönetimi Yrd.Doç.Dr. Hakan CANDAN  
11 111004034 Çizem DOĞAN İşletme (İ.Ö.) 1004534 Üretim Yönetimi I Yrd.Doç.Dr. Murat BAY  
12 101004107 Nur ABAY İşletme (İ.Ö.) 1004849 Uluslararası İşletmecilik Yrd.Doç.Dr. Murat ÖZ  
13 111004033 Özlem BAHADIR İşletme (İ.Ö.) 1004831 Muhasebe Denetimi Yrd.Doç.Dr. Mustafa MORTAŞ  
14 111004040 Recep ÖZCAN İşletme (İ.Ö.) 1004831 Muhasebe Denetimi Yrd.Doç.Dr. Mustafa MORTAŞ  
15 111004052 Coşkun ACAR İşletme (İ.Ö.) 1004831 Muhasebe Denetimi Yrd.Doç.Dr. Mustafa MORTAŞ  
16 131003038 Kübra ERSÖZ İşletme (N.Ö.) 1004831 Muhasebe Denetimi Yrd.Doç.Dr. Mustafa MORTAŞ  
17 111004091 Büşra KIRCA İşletme (İ.Ö.) 1004533 Maliyet Muhasebesi I Yrd.Doç.Dr. Rabia ÖZPEYNİRCİ  
18 111009087 Şerife GÜZEL Siyaset Bilimi ve
Kamu Yönetimi (N.Ö.)
1009760 Türk İdare Tarihi Yrd.Doç.Dr. Sefa USTA  
19 091001087 Emre ÖZGEN İktisat (N.Ö.) 1001832 Büyüme ve Kalkınma Ekonomisi Yrd.Doç.Dr. Sinem YAPAR SAÇIK  
20 091002102 Fatih ŞAHİN İktisat (İ.Ö.) 1002544 Uluslararası İktisat I Yrd.Doç.Dr. Sinem YAPAR SAÇIK  
21 111002082 Serhat YILDIRIM İktisat (İ.Ö.) 1002544 Uluslararası İktisat I Yrd.Doç.Dr. Sinem YAPAR SAÇIK  
22 111002125 Ümit BALCI İktisat (İ.Ö.) 1002544 Uluslararası İktisat I Yrd.Doç.Dr. Sinem YAPAR SAÇIK  
23 101001092 Fatih DEMİRBAŞ İktisat (N.Ö.) 1001643 Ekonometri II Yrd.Doç.Dr. Taner GÜNEY  
24 091002083 Akın ARSLANTAŞ İktisat (İ.Ö.) 1002643 Ekonometri II Yrd.Doç.Dr. Taner GÜNEY  
25 101002044 Murat ALPARSLAN İktisat (İ.Ö.) 1002643 Ekonometri II Yrd.Doç.Dr. Taner GÜNEY  
26 101001081 Kamile KABAK İktisat (N.Ö.) 1001842 Ekonomik Göstergelerin İzlenmesi Yrd.Doç.Dr. Taner GÜNEY  
27 101001111 Yılmaz KAŞLI İktisat (N.Ö.) 1001842 Ekonomik Göstergelerin İzlenmesi Yrd.Doç.Dr. Taner GÜNEY  
28 081002015 Ahmet Alparslan IŞIK İktisat (İ.Ö.) 1002842 Ekonomik Göstergelerin İzlenmesi Yrd.Doç.Dr. Taner GÜNEY  
29 111002093 Merve Özge ALTINKAYA İktisat (İ.Ö.) 1002842 Ekonomik Göstergelerin İzlenmesi Yrd.Doç.Dr. Taner GÜNEY  
30 101001045 Aysun BAŞIBÜYÜK İktisat (N.Ö.) 1001749 Geçiş Ekonomileri Yrd.Doç.Dr. Taner GÜNEY  
31 111001074 Ömer Faruk TÜRKOĞLU İktisat (N.Ö.) 1001749 Geçiş Ekonomileri Yrd.Doç.Dr. Taner GÜNEY  
32 101002085 Serhat KARAKOYUN İktisat (İ.Ö.) 1002749 Geçiş Ekonomileri Yrd.Doç.Dr. Taner GÜNEY